Szkolenia zamknięte na zlecenie firm

organizowane są na zlecenie danej firmy/instytucji. Biorą w nich udział tylko osoby wytypowane przez Zleceniodawcę. Ze względu na indywidualny charakter szkolenia, program dopasowywany jest każdorazowo do potrzeb szkoleniowych Zleceniodawcy, poziomu zaawansowania uczestników szkolenia oraz specyfiki branżowej. Przy opracowywaniu indywidualnego programu szkolenia kluczową wytyczną jest strategia rozwojowa Zamawiającego.

Szkolenia zamknięte mogą być realizowane:

  • w siedzibie Zleceniodawcy,
  • w siedzibie naszego Ośrodka Szkoleniowego NIKOM w Zabrzu

Szkolenia zamknięte organizowane w siedzibie Zleceniodawcy odbywają się na sprzęcie komputerowym Ośrodka Szkoleniowego NIKOM lub, na życzenie Zamawiającego, na sprzęcie komputerowym Zamawiającego. Tak zorganizowane szkolenia pozwalają zaoszczędzić czas pracowników oraz uniknąć dodatkowych kosztów z tytułu przejazdu oraz nadgodzin.

Szkolenia zamknięte organizowane w siedzibie naszego Ośrodka Szkoleniowego NIKOM organizowane są w Zabrzu. Dla osób spoza Zabrza istnieje możliwość zakwaterowania w Hotelu.

Jak zapisać się na szkolenie zamknięte?

  • Zgłoszenie na kurs

lub wysyłając e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Skontaktujemy się w celu finalizacji zgłoszenia.
  • Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc:   tel. kom. 728 917 333,  tel. 32 777 1111

Oprócz szkoleń zamkniętych organizowane są:

  • Szkolenia otwarte, które są realizowane w ustalonych wcześniej terminach i są skierowane są do wszystkich, którzy są zainteresowani nauką obsługi i wykorzystania programu ArchiCAD  węcej ... ,
  • Szkolenie indywidualne, które są dostosowane tematycznie i czasowo do potrzeb uczestnika szkolenia więcej ...  ,
  • Konsultacje projektowe, które są udzielane uczestnikowi konsultacji w zakresie nurtujących Go problemów związanych z wykorzystaniem w projektowaniu programu ArchiCAD. W ramach konsultacji mogą być wykonywane prace projektowe interesujące uczestnika szkolenia więcej ... . 
  • Szkolenia dla osób bezrobotnych, które są realizowane dla osób bezrobotnych na zlecenie PUP więcej ... .

 

 

 ▬►początek strony 

 ▬►Powrót